Nisan ayı burç yorumları...

Bu hafta pazartesi ve salı günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak, haftaya yenilenme enerjisiyle başlayabiliriz ve kırmızı rengi enerjimizi arttırabilir

Nisan ayı burç yorumları...
Bu içerik 753 kez okundu.
Reklam

Çarşamba günü 15:16'da Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile hayatımızın bir alanında yenilik kararı alabiliriz ama Merkür retrosu hala devam ettiği için aldığımız kararları uygulamakta acele etmemeliyiz çünkü düşünce ve kararlar açısından belirsiz bir dönemdeyiz, her an her şey değişebilir.


Perşembe günü de Ay Boğa burcunda olacak, yavaş hareket edebilir ve keyfimize bakabiliriz. İştahımız açık olabilir ve kilo alabiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu enerjimizi arttırabilir.


Cuma ve cumartesi Ay İkizler burcunda ilerleyecek, iletişim dünyamız hızlanabilir ve önemli bir haber alabiliriz. Sosyal ortamlarda sevdiklerimizle keyifli vakit geçirip bol bol sohbet edebiliriz. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi enerjimizi arttırabilir.


28 Nisan Cuma itinariyle aşk gezegeni Venüs Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Koç ve Terazi olanların şansı ve çekiciliği artmaya başlayacak. 6 Haziran'a kadar sürecek olan bu dönemde, özellikle 3 Mayıs'tan sonra yeni ve cesur girişimler yapılabilir. 

 

ŞANSLI BURÇLAR


KOÇ, ASLAN, YAY, TERAZİ, KOVA, İKİZLER

 

KOÇ


Aşk: Şanslı bir döneme giriyorsunuz, aşk hayatınız canlanabilir.

İş: Yeni bir işe başlayabilir ya da var olan işinizde çok şanslı olabilirsiniz.

Sağlık: Hem ruhsal hem de fiziksel olarak canlanma yaşayabilir, enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. 

 

sizlere guncel58.com farkıyla sunulmuştur
Astroloji
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üstsüz paylaşımıyla rekor kırdı...
Üstsüz paylaşımıyla rekor kırdı...
İlk Türk helikopteri görücüye çıkıyor...
İlk Türk helikopteri görücüye çıkıyor...