ARTIK YEMİYOR FARKINDA MISIN AVRUPA
Eren Narlı

ARTIK YEMİYOR FARKINDA MISIN AVRUPA

Bu içerik 1391 kez okundu.
Reklam

Tarih gerçekten de tekerrürden ibarettir. Bugün yaşadığımız olayların da geçmişte bir benzerinin yaşandığına olaylara bakarak şahit oluruz. Son günlerde İslamafobi altında yaşanan olaylar da bu örneklerden bir tanesidir.
Anlamı barış olan bir dine mensup insanların terör estirerek katliamlarda bulunması mümkün müdür. Son olarak Paris te yaşanan olay da bu saldırıların organize bir komplodan başka birşey olmadığının en büyük gostergesidir. Adamlar ellerinde silahlarla her yerinde kameralarla sürekli izlenen bir şehirde gelecek içeri girip 12 kişi öldürecek ve kimsenin haberi olmayacak. Bizim buna inanmamızı beklemeleri beyinlerinin ne kadar küçük olduğunun göstergesidir.
Aynı olayı 2001 yılında 11 eylül saldırılarında da yaşamadıkmı. Dünyanın en iyi korunan ülkesine sözde uçakları Usame Bin Ladin tarafından gönderildiği algısı oluşturulmadı mı. Dünyanın her yerini izleyip haberi olan ABD nin o uçaklardan haberi yokmuydu. Ve o uçaklar kulelerin en zayıf yerini bilip kuleleri nasıl aşağıya indirdiğini resmen canlı yayınla dünyaya yayınlamadılarmı. Bunların hepsi yaşanırken Bunların olacağını bilmiyorlar mıydı. Bunu bahane ederek yıllardır İslam coğrafyasında kan akıtmaları ve yaptıkları katliamları nereye koyacağız. Afganistan da Irakda öldürülen masum insanların canı yokmuydu. Evet yoktu çünkü onların hepsi teroristti. sex shop Bize bunu empoze ettiler hic birimiz de karşı çıkmadık.
Avrupanın değişik ülkelerinde kaç gündür camiler yakılıyor. Bunlar kendiliğinden olan şeyler mi. Paris te yaşanan olaylar yine İslamın üzerine bir leke olarak atılmak isteniyor. Ve hala batı dünyası kendi kendine bu olayları çıkarıp dünyanın da buna inanmasını bekliyor. Siz bunlarla ancak gerizekalı halklarınızı kandırırsınız. Bizim bunlara karnımız tok.

Artık o dönem kapandı. Bunları YUTMUYORUZ .

 

Eren NARLI 

Cumhuriyet Üniversitesi

Kamu Yönetimi

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üstsüz paylaşımıyla rekor kırdı...
Üstsüz paylaşımıyla rekor kırdı...
İlk Türk helikopteri görücüye çıkıyor...
İlk Türk helikopteri görücüye çıkıyor...